آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی دانشجویان دکتری 96 در دانشگاه برگزار شد - صفحه نخست

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی دانشجویان دکتری 96 در دانشگاه برگزار شد

آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی دانشجویان دکتری ورودی ۹۶ در دانشگاه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه رازی،  آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی دانشجویان دکتری ورودی ۹۶ با حضور ١٠٥ داوطلب در مجتمع کلاسی دانشگاه برگزار شد. گفتنی است دانشجویانی که نمره قبولی مورد تایید شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه را دریافت نکنند ملزم به شرکت در دوره های آمادگی تافل دکتری که توسط مرکز زبان دانشگاه برگزار می شود هستند. در ضمن آزمون جذب مدرس برای تدریس در مرکز زبان همزمان با آزمون تعیین سطح با حضور ٣٠ متقاضی برگزار شد. شایان ذکر است دکتر سلیمی معاون آموزشی دانشگاه و دکتر فتح الهی مدیر دفتر ریاست دانشگاه از روند برگزاری آزمون بازدید بعمل آوردند.    
 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه رازی،  آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی دانشجویان دکتری ورودی ۹۶ با حضور ١٠٥ داوطلب در مجتمع کلاسی دانشگاه برگزار شد.

گفتنی است دانشجویانی که نمره قبولی مورد تایید شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه را دریافت نکنند ملزم به شرکت در دوره های آمادگی تافل دکتری که توسط مرکز زبان دانشگاه برگزار می شود هستند. در ضمن آزمون جذب مدرس برای تدریس در مرکز زبان همزمان با آزمون تعیین سطح با حضور ٣٠ متقاضی برگزار شد.

شایان ذکر است دکتر سلیمی معاون آموزشی دانشگاه و دکتر فتح الهی مدیر دفتر ریاست دانشگاه از روند برگزاری آزمون بازدید بعمل آوردند.